Dňa 24. júna 2026 si naši žiaci z Prípravky A a 1.B užili fantastický deň plný radosti a objavovania. Vybrali sme sa na spoločný výlet do nádherného a zeleného prostredia Eko parku Holá hora. Náš výlet opäť potvrdil, aké dôležité sú spoločné chvíle v prírode pre žiakov z našej Spojenej školy Pavla Sabadoša internátnej Prešov.
Počas tohto slnečného dopoludnia sme nazbierali množstvo krásnych zážitkov:
-
🐴 Kontakt so zvieratkami: Deti s obrovským nadšením pozorovali biele poníky priamo pri výbehoch a s úžasom sledovali aj pestrofarebné vtáctvo v drevených voliérach.
-
🏰 Zábava na preliezkach: Naplno sme využili všetky herné prvky! Nechýbalo veselé šantenie na originálnej drevenej volavke, hojdačkách a spoločné stavanie hradov vo veľkom pieskovisku.
-
💧 Hravé osvieženie: Obrovským hitom boli drevené vodné kaskády, ktoré žiakom priniesli nielen kopec smiechu, ale v letnom počasí aj príjemné ochladenie.
-
🧺 Piknik v tráve: Po aktívnych hrách sme si rozprestreli deky do tieňa stromov, oddýchli si a spoločne sme si vychutnali chutnú desiatu.
Bolo to skutočne skvelé prostredie pre upevňovanie kamarátstiev a spoznávanie okolia. Žiarivé úsmevy na tvárach našich detí v žltých školských tričkách hovoria za všetko!