Blížiaci sa koniec školského roka sme sa v triede I.TP rozhodli osláviť aktívne a na čerstvom vzduchu. Vo štvrtok 25. júna 2026 sme školské lavice a horúce letné počasie vymenili za príjemný chládok lesa na Cemjate, kde nás čakal deň plný pohody, dobrej nálady a nezabudnuteľných zážitkov.
Čo všetko sme počas nášho koncoročného výletu zažili?
-
🥾 Poriadna turistika v prírode: Počas nášho výletu sme prešli úctyhodných 15 kilometrov. Prešli sme sa aj po Lesnom náučnom chodníku Zabíjaná, kde sme sa pristavili pri náučných tabuliach a dozvedeli sa niečo nové o lesnom ekosystéme.
-
🔥 Zaslúžená voňavá odmena: Po dlhej prechádzke nám poriadne vyhladlo! Žiaci si pod prísnym dohľadom úplne sami a ukážkovo založili oheň. Následne sme si s radosťou opiekli špekačky a vychutnali si pripravené dobroty.
-
😂 Úsmevné momenty: Keďže kilometre v nohách sa ku koncu dňa začali u niektorých účastníkov hlásiť o slovo, občas sa lesom ozvalo aj veselé hundranie či „dobrá“ kritika na unavené nohy. Všetko sa však nieslo v skvelej a priateľskej atmosfére!
Napriek miernej únave sme sa všetci šťastne, v zdraví a plní pekných spoločných zážitkov vrátili domov. Výlet sme si naplno užili a perfektne sme sa tak naladili na blížiace sa leto.
Prajeme všetkým krásne a zaslúžené letné prázdniny! ☀️