Vo štvrtok, 25. júna, si trieda 4.C pod vedením pani učiteľky Liškovej užila nádherný deň plný slnka a radosti. Školské lavice sme na chvíľu vymenili za čerstvý vzduch a spoločne sme sa vybrali na parádny výlet do obľúbenej lokality Veľký Šariš – rybníky.
Čo všetko sme počas nášho štvrtkového doobedia stihli?
-
🌿 Spoznávanie prírody: Prešli sme sa okolím rybníkov, zblízka sme skúmali vodné rastliny (nechýbali ani známe šúľky!) a pozorovali sme kačičky priamo na vode.
-
⚽ Šport a pohyb: Voľný priestor sme naplno využili na futbalový zápas, hry na ihrisku a zdravý pohyb na čerstvom vzduchu.
-
🃏 Zaslúžený oddych: Po športových výkonoch padol vhod piknik na deke v chládku, ktorý sme si spríjemnili napínavými partičkami obľúbenej kartovej hry UNO.
Počasie nám prialo na výbornú a do školy sme sa vrátili s úsmevom, dobitou energiou a plní nových spoločných spomienok.